…na šest, aneb šikovný kotlík…

Tento bezmála třiadvacetiminutový videodokument přibližuje skautskou činnost vsetínského střediska v roce 2004. Hrané pasáže Bugse a Vekliho (a kouzelného kotlíku) s mluveným komentářem provádí diváka děním v samotném domu střediska s klubovnami, zahradou a navazují na průběhy letních táborů, jak se je podařilo zachytit objektivem videokamery. Středisko se blýská i na Valašském záření, kde tradičně prezentuje veřejnosti své aktivity a nabízí členství všem zájemcům. Část je věnována již tradiční velké polní hře Help, která je svým záběrem asi největší v České republice. Nechybí ani jemnější pohled spolužití skautů a veřejnosti v pořádání plesu na vsetínském zámku. Závěr dokumentu je věnován defilé zajímavých fotografií a jednotlivých znaků oddílů.